MAPLAD36KP350A
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD36KP350A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 350V 564V PLAD
Foi de date: MAPLAD36KP350A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD36KP350A
Număr parc MAPLAD36KP350A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 350V 564V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1818 pcs Fișa cu date MAPLAD36KP350A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 350V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 564V
Tensiune - Defalcare (Min) 389V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 36000W (36kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz Nonstandard SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 64A Capacitate @ Frecventa -