MAPLAD30KP85CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD30KP85CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 85V 137V PLAD
Foi de date: MAPLAD30KP85CAE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD30KP85CAE3
Număr parc MAPLAD30KP85CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 85V 137V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1807 pcs Fișa cu date MAPLAD30KP85CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 85V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Tensiune - Defalcare (Min) 94.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 30000W (30kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-4967
1086-4967-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 216A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD30KP85CA
MAPLAD30KP85CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 85V 137V PLAD