MAPLAD30KP64CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD30KP64CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 64V 103V PLAD
Foi de date: MAPLAD30KP64CAE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD30KP64CAE3
Număr parc MAPLAD30KP64CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 64V 103V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1886 pcs Fișa cu date MAPLAD30KP64CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 64V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Tensiune - Defalcare (Min) 71.1V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 30000W (30kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-4951
1086-4951-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 294A