MAPLAD30KP43CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD30KP43CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Foi de date: MAPLAD30KP43CAE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD30KP43CAE3
Număr parc MAPLAD30KP43CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1746 pcs Fișa cu date MAPLAD30KP43CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 43V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 47.8V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 30000W (30kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-4923
1086-4923-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 432A