MAPLAD30KP20CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD30KP20CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 20V 34V PLAD
Foi de date: MAPLAD30KP20CAE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD30KP20CAE3
Număr parc MAPLAD30KP20CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 20V 34V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1903 pcs Fișa cu date MAPLAD30KP20CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 20V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 34V
Tensiune - Defalcare (Min) 22.2V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 30000W (30kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-4863
1086-4863-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 882A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD30KP200AE3
MAPLAD30KP200AE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 200V 322V PLAD
In stoc: 2149 pcs
Descarca: MAPLAD30KP200AE3.pdf
RFQ
MAPLAD30KP20CA
MAPLAD30KP20CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 20V 34V PLAD