MAPLAD30KP17A
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD30KP17A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 17V 28.8V PLAD
Foi de date: MAPLAD30KP17A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD30KP17A
Număr parc MAPLAD30KP17A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 17V 28.8V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1927 pcs Fișa cu date MAPLAD30KP17A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 17V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 28.8V
Tensiune - Defalcare (Min) 18.9V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 30000W (30kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz Nonstandard SMD Alte nume 1086-4844
1086-4844-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 1041A (1.041kA) Capacitate @ Frecventa -