MAPLAD18KP90CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD18KP90CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Foi de date: MAPLAD18KP90CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD18KP90CAE3
Număr parc MAPLAD18KP90CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2118 pcs Fișa cu date MAPLAD18KP90CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 9V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 15.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 10V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 18000W (18kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 1169A (1.169kA)
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD30KP100AE3
MAPLAD30KP100AE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 100V 162V PLAD
In stoc: 1753 pcs
Descarca: MAPLAD30KP100AE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP90A
MAPLAD18KP90A
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
In stoc: 2115 pcs
Descarca: MAPLAD18KP90A.pdf
RFQ
MAPLAD18KP90CA
MAPLAD18KP90CA
Descarca: MAPLAD18KP90CA.pdf
MAPLAD30KP100CA
MAPLAD30KP100CA
Descarca: MAPLAD30KP100CA.pdf
MAPLAD18KP90AE3
MAPLAD18KP90AE3
Descarca: MAPLAD18KP90AE3.pdf
Descarca: MAPLAD18KP9.0CA.pdf
MAPLAD30KP110AE3
MAPLAD30KP110AE3
Descriere: TVS DIODE 110V 177V PLAD
Descarca: MAPLAD30KP110AE3.pdf
MAPLAD18KP9.0CAE3
MAPLAD18KP9.0CAE3