MAPLAD18KP8.5CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD18KP8.5CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD
Foi de date: MAPLAD18KP8.5CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD18KP8.5CAE3
Număr parc MAPLAD18KP8.5CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1895 pcs Fișa cu date MAPLAD18KP8.5CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 8.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 9.44V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 18000W (18kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 1250A (1.25kA)
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD18KP8.0AE3
MAPLAD18KP8.0AE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 8V 13.6V PLAD
In stoc: 2512 pcs
Descarca: MAPLAD18KP8.0AE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP8.0CAE3
MAPLAD18KP8.0CAE3
Producători: Microsemi
In stoc: 2323 pcs
Descarca: MAPLAD18KP8.0CAE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP8.5CA
MAPLAD18KP8.5CA
Descriere: TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD
Descarca: MAPLAD18KP8.5CA.pdf