MAPLAD18KP70CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD18KP70CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 7V 12V PLAD
Foi de date: MAPLAD18KP70CAE3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD18KP70CAE3
Număr parc MAPLAD18KP70CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 7V 12V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2375 pcs Fișa cu date MAPLAD18KP70CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 7V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 12V
Tensiune - Defalcare (Min) 7.78V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 18000W (18kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 1500A (1.5kA)