MAPLAD18KP36CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD18KP36CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Foi de date: MAPLAD18KP36CAE3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD18KP36CAE3
Număr parc MAPLAD18KP36CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 36V 58.1V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2281 pcs Fișa cu date MAPLAD18KP36CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 36V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 40V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 18000W (18kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 310A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD18KP43AE3
MAPLAD18KP43AE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
In stoc: 2411 pcs
Descarca: MAPLAD18KP43AE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP33AE3
MAPLAD18KP33AE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
In stoc: 2117 pcs
Descarca: MAPLAD18KP33AE3.pdf
RFQ
MAPLAD18KP36CA
MAPLAD18KP36CA
Descriere: TVS DIODE 36V 58.1V PLAD