MAPLAD18KP120AE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD18KP120AE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 120V 193V PLAD
Foi de date: MAPLAD18KP120AE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD18KP120AE3
Număr parc MAPLAD18KP120AE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 120V 193V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2323 pcs Fișa cu date MAPLAD18KP120AE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 120V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Tensiune - Defalcare (Min) 133V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 18000W (18kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz Nonstandard SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 94A Capacitate @ Frecventa -