MAPLAD15KP160CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD15KP160CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 160V 259V PLAD
Foi de date: MAPLAD15KP160CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD15KP160CAE3
Număr parc MAPLAD15KP160CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 160V 259V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2362 pcs Fișa cu date MAPLAD15KP160CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 160V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Tensiune - Defalcare (Min) 178V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 15000W (15kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-4671
1086-4671-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 58A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD15KP160CA
MAPLAD15KP160CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 160V 259V PLAD