MAPLAD15KP11CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD15KP11CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 11V 18.2V PLAD
Foi de date: MAPLAD15KP11CAE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD15KP11CAE3
Număr parc MAPLAD15KP11CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 11V 18.2V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2231 pcs Fișa cu date MAPLAD15KP11CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 11V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 12.2V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 15000W (15kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-4639
1086-4639-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 822A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD15KP11CA
MAPLAD15KP11CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 11V 18.2V PLAD