MAP5KE160A
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE160A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAP5KE160A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 160V 259V DO204AL
Foi de date: MAP5KE160A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAP5KE160A
Număr parc MAP5KE160A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 160V 259V DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3996 pcs Fișa cu date MAP5KE160A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 160V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Tensiune - Defalcare (Min) 178V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 500W ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial Alte nume 1086-4333
1086-4333-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 1.9A Capacitate @ Frecventa -