MA1.5KE18CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE18CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MA1.5KE18CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 15.3VWM DO204AR
Foi de date: MA1.5KE18CA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MA1.5KE18CA
Număr parc MA1.5KE18CA Producător Microsemi Corporation
cantitate valabila 6884 pcs Fișa cu date MA1.5KE18CA.pdf
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 17.1V Tensiune - Breakover 1
Tensiune - Defalcare (Min) 15.3V Tensiune - Defalcare DO-204AR
Tip Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 1500W (1.5kW) Power - vârf de vârf 59.5A
Polarizare DO-204AR, Axial Alte nume 1086-3625
1086-3625-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului MA1.5KE18CA
Descriere TVS DIODE 15.3VWM DO204AR Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 25.2V