M1.5KE33CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M1.5KE33CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 28.2V 45.7V CASE-1
Foi de date: M1.5KE33CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile M1.5KE33CAE3
Număr parc M1.5KE33CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 28.2V 45.7V CASE-1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2711 pcs Fișa cu date M1.5KE33CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 28.2V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 45.7V
Tensiune - Defalcare (Min) 31.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor CASE-1 Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial
Alte nume 1086-3199
1086-3199-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 33A