M1.5KE16AE3
MicrosemiMicrosemi
M1.5KE16AE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M1.5KE16AE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 13.6V 22.5V CASE-1
Foi de date: M1.5KE16AE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M1.5KE16AE3
Număr parc M1.5KE16AE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 13.6V 22.5V CASE-1 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 19915 pcs Fișa cu date M1.5KE16AE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 13.6V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 22.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 15.2V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial Alte nume 1086-3145
1086-3145-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 67A Capacitate @ Frecventa -