LXM1644-12-61
MicrosemiMicrosemi
LXM1644-12-61 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LXM1644-12-61
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului MOD INVERTER CCFL QUAD 6W 12V
Foi de date: LXM1644-12-61.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LXM1644-12-61
Număr parc LXM1644-12-61 Producător Microsemi
Descriere MOD INVERTER CCFL QUAD 6W 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6579 pcs Fișa cu date LXM1644-12-61.pdf
Tensiune - intrare 12V Tip CCFL and UV Lamps
Dimensiune / Dimensiune 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Serie LXM1644-12-6x
producție 2000V Tipul de montare Chassis Mount
descriere detaliata CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 2000V Output 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Chassis Mount