LXM1623-12-42
MicrosemiMicrosemi
LXM1623-12-42 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LXM1623-12-42
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
Foi de date: LXM1623-12-42.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LXM1623-12-42
Număr parc LXM1623-12-42 Producător Microsemi
Descriere MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3023 pcs Fișa cu date LXM1623-12-42.pdf
Tensiune - intrare 12V Tip CCFL and UV Lamps
Dimensiune / Dimensiune 4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm) Serie LXM1623-12-4x
producție 1500V Tipul de montare Chassis Mount
descriere detaliata CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1500V Output 4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm) Chassis Mount