LX8587A-15CP
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LX8587A-15CP
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului IC REG LIN 1.5V 3A TO220 POWER
Foi de date: LX8587A-15CP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LX8587A-15CP
Număr parc LX8587A-15CP Producător Microsemi
Descriere IC REG LIN 1.5V 3A TO220 POWER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4091 pcs Fișa cu date LX8587A-15CP.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1.2V @ 3A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 10V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220, Power Serie -
Caracteristici de protecție Over Temperature, Short Circuit ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare 0°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 3A TO-220, Power
Curent - Quiescent (Iq) 10mA Curent - ieșire 3A