JANTXV2N6800U
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JANTXV2N6800U
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului MOSFET N-CH
Foi de date: JANTXV2N6800U.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile JANTXV2N6800U
Număr parc JANTXV2N6800U Producător Microsemi
Descriere MOSFET N-CH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3737 pcs Fișa cu date JANTXV2N6800U.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor 18-ULCC (9.14x7.49)
Serie Military, MIL-PRF-19500/557 Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.1 Ohm @ 3A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 800mW (Ta), 25W (Tc) ambalare Bulk
Pachet / Caz 18-CLCC Alte nume JANTXV2N6800U-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 34.75nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 400V descriere detaliata N-Channel 400V 3A (Tc) 800mW (Ta), 25W (Tc) Surface Mount 18-ULCC (9.14x7.49)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)