JANTXV1N5188
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JANTXV1N5188
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL
Foi de date: JANTXV1N5188.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
107 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JANTXV1N5188
Număr parc JANTXV1N5188 Producător Microsemi
Descriere DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5047 pcs Fișa cu date JANTXV1N5188.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.5V @ 9A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 400V
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Viteză Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie Military, MIL-PRF-19500/297 ambalare Bulk
Pachet / Caz B, Axial Alte nume 1086-18768
1086-18768-MIL
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Standard descriere detaliata Diode Standard 400V 3A Through Hole Axial
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 2µA @ 400V Curent - Mediu rectificat (Io) 3A