JANTX2N2325AU4
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JANTX2N2325AU4
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului SCR 150V 3SMD
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile JANTX2N2325AU4
Număr parc JANTX2N2325AU4 Producător Microsemi
Descriere SCR 150V 3SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5198 pcs Fișa cu date
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 2.2V Tensiune - Stare Off 150V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 600mV Pachetul dispozitivului furnizor U4
Serie Military, MIL-STD-701 Tip SCR Sensitive Gate
ambalare Bulk Pachet / Caz 3-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata SCR 150V Sensitive Gate Surface Mount U4 Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 1.6A
Starea curent - oprit (Max) 10µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 15A @ 60Hz
Curent - Țineți (Ih) (Max) 2mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 20µA