JANTX1N5663A
MicrosemiMicrosemi
JANTX1N5663A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JANTX1N5663A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 145V 234V DO202AA
Foi de date: JANTX1N5663A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 616 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JANTX1N5663A
Număr parc JANTX1N5663A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 145V 234V DO202AA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 616 pcs Fișa cu date JANTX1N5663A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 145V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 234V
Tensiune - Defalcare (Min) 162V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-202AA (DO-13)
Serie Military, MIL-PRF-19500/500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-13 Alte nume 1086-15421
1086-15421-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 6.4A Capacitate @ Frecventa -