JANTX1N5415
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JANTX1N5415
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 50V 3A AXIAL
Foi de date: JANTX1N5415.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
102 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JANTX1N5415
Număr parc JANTX1N5415 Producător Microsemi
Descriere DIODE GEN PURP 50V 3A AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9244 pcs Fișa cu date JANTX1N5415.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.5V @ 9A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 50V
Viteză Fast Recovery = 200mA (Io) Serie Military, MIL-PRF-19500/411
Timp de recuperare invers (trr) 150ns ambalare Bulk
Pachet / Caz B, Axial Alte nume 1086-2448
1086-2448-MIL
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Standard descriere detaliata Diode Standard 50V 3A Through Hole
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 50V Curent - Mediu rectificat (Io) 3A
Capacitate @ Vr, F -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
JANTX1N5416
JANTX1N5416
Producători: Semtech
Descriere: D MET 3A FAST 100V HR