JANTX1N4483D
MicrosemiMicrosemi
JANTX1N4483D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JANTX1N4483D
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 56V 1.5W DO41
Foi de date: JANTX1N4483D.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JANTX1N4483D
Număr parc JANTX1N4483D Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 56V 1.5W DO41 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3761 pcs Fișa cu date JANTX1N4483D.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 56V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 200mA
Toleranţă ±1% Pachetul dispozitivului furnizor DO-41
Serie Military, MIL-PRF-19500/406 Putere - Max 1.5W
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Alte nume 1086-17971
1086-17971-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanță (Max) (Zzt) 70 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 56V 1.5W ±1% Through Hole DO-41 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 250nA @ 44.8V
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
JANTX1N4483DUS
JANTX1N4483DUS
Producători: Microsemi
Descriere: DIODE ZENER 56V 1.5W D5A