JAN2N2325AU4
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JAN2N2325AU4
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului SCR 150V 3SMD
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile JAN2N2325AU4
Număr parc JAN2N2325AU4 Producător Microsemi
Descriere SCR 150V 3SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5340 pcs Fișa cu date
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 2.2V Tensiune - Stare Off 150V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 600mV Pachetul dispozitivului furnizor U4
Serie Military, MIL-STD-701 Tip SCR Sensitive Gate
ambalare Bulk Pachet / Caz 3-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata SCR 150V Sensitive Gate Surface Mount U4 Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 1.6A
Starea curent - oprit (Max) 10µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 15A @ 60Hz
Curent - Țineți (Ih) (Max) 2mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 20µA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
JAN2N2325S
JAN2N2325S
Producători: Microsemi
Descriere: SCR 150V TO205AA
In stoc: 2832 pcs
Descarca: JAN2N2325S.pdf
RFQ
JAN2N2325
JAN2N2325
Producători: Microsemi
Descriere: SCR 150V TO205AA