JAN1N5417US
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JAN1N5417US
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 200V 3A B-MELF
Foi de date: JAN1N5417US.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JAN1N5417US
Număr parc JAN1N5417US Producător Microsemi
Descriere DIODE GEN PURP 200V 3A B-MELF Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8044 pcs Fișa cu date JAN1N5417US.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.5V @ 9A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor B, SQ-MELF Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Military, MIL-PRF-19500/411 Timp de recuperare invers (trr) 150ns
ambalare Bulk Pachet / Caz SQ-MELF, B
Alte nume 1086-2089
1086-2089-MIL
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tipul de diodă Standard
descriere detaliata Diode Standard 200V 3A Surface Mount B, SQ-MELF Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 200V
Curent - Mediu rectificat (Io) 3A Capacitate @ Vr, F -