HSM8100JE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
HSM8100JE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HSM8100JE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 8A DO214AB
Foi de date: HSM8100JE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HSM8100JE3/TR13
Număr parc HSM8100JE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 8A DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34138 pcs Fișa cu date HSM8100JE3/TR13.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 780mV @ 8A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Alte nume HSM8100JE3/TR13DKR
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 175°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 100V 8A Surface Mount DO-214AB
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500µA @ 100V Curent - Mediu rectificat (Io) 8A