HSM5100GE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HSM5100GE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO215AB
Foi de date: HSM5100GE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HSM5100GE3/TR13
Număr parc HSM5100GE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO215AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 114610 pcs Fișa cu date HSM5100GE3/TR13.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 800mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor DO-215AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-215AB, SMC Gull Wing Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 175°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 100V 5A Surface Mount DO-215AB Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 250µA @ 100V
Curent - Mediu rectificat (Io) 5A Capacitate @ Vr, F -