APTM10HM05FG
MicrosemiMicrosemi
APTM10HM05FG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APTM10HM05FG
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului MOSFET 4N-CH 100V 278A SP6
Foi de date: 1.APTM10HM05FG.pdf2.APTM10HM05FG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 582 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 582 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APTM10HM05FG
Număr parc APTM10HM05FG Producător Microsemi
Descriere MOSFET 4N-CH 100V 278A SP6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 582 pcs Fișa cu date 1.APTM10HM05FG.pdf2.APTM10HM05FG.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 5mA Pachetul dispozitivului furnizor SP6
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 125A, 10V
Putere - Max 780W ambalare Bulk
Pachet / Caz SP6 Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 20000pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 700nC @ 10V Tipul FET 4 N-Channel (H-Bridge)
FET Feature Standard Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V
descriere detaliata Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 100V 278A 780W Chassis Mount SP6 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 278A