APTM100TA35FPG
MicrosemiMicrosemi
APTM100TA35FPG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APTM100TA35FPG
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului MOSFET 6N-CH 1000V 22A SP6-P
Foi de date: 1.APTM100TA35FPG.pdf2.APTM100TA35FPG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 541 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 541 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APTM100TA35FPG
Număr parc APTM100TA35FPG Producător Microsemi
Descriere MOSFET 6N-CH 1000V 22A SP6-P Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 541 pcs Fișa cu date 1.APTM100TA35FPG.pdf2.APTM100TA35FPG.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Pachetul dispozitivului furnizor SP6-P
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 11A, 10V
Putere - Max 390W ambalare Bulk
Pachet / Caz SP6 Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 186nC @ 10V Tipul FET 6 N-Channel (3-Phase Bridge)
FET Feature Standard Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 1000V (1kV)
descriere detaliata Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 1000V (1kV) 22A 390W Chassis Mount SP6-P Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 22A