APTGT50SK170D1G
Prezentarea produsului
Număr parc: APTGT50SK170D1G
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului IGBT 1700V 70A 310W D1
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile APTGT50SK170D1G
Număr parc APTGT50SK170D1G Producător Microsemi
Descriere IGBT 1700V 70A 310W D1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6295 pcs Fișa cu date
Tensiune - emițător colector (Max) 1700V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 50A
Pachetul dispozitivului furnizor D1 Serie -
Putere - Max 310W Pachet / Caz D1
Temperatura de Operare - Termistor NTC No
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 4.4nF @ 25V
Intrare Standard Tip IGBT Trench Field Stop
descriere detaliata IGBT Module Trench Field Stop Single 1700V 70A 310W Chassis Mount D1 Curentul curent - colector (max) 6mA
Curent - Colector (Ic) (Max) 70A configurație Single