APTGT25SK120D1G
Prezentarea produsului
Număr parc: APTGT25SK120D1G
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului IGBT 1200V 40A 140W D1
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile APTGT25SK120D1G
Număr parc APTGT25SK120D1G Producător Microsemi
Descriere IGBT 1200V 40A 140W D1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5985 pcs Fișa cu date
Tensiune - emițător colector (Max) 1200V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 25A
Pachetul dispozitivului furnizor D1 Serie -
Putere - Max 140W Pachet / Caz D1
Temperatura de Operare - Termistor NTC No
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 1.8nF @ 25V
Intrare Standard Tip IGBT Trench Field Stop
descriere detaliata IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 40A 140W Chassis Mount D1 Curentul curent - colector (max) 5mA
Curent - Colector (Ic) (Max) 40A configurație Single