APTGT150SK120G
MicrosemiMicrosemi
APTGT150SK120G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APTGT150SK120G
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului IGBT 1200V 220A 690W SP6
Foi de date: 1.APTGT150SK120G.pdf2.APTGT150SK120G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APTGT150SK120G
Număr parc APTGT150SK120G Producător Microsemi
Descriere IGBT 1200V 220A 690W SP6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1070 pcs Fișa cu date 1.APTGT150SK120G.pdf2.APTGT150SK120G.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1200V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 150A
Pachetul dispozitivului furnizor SP6 Serie -
Putere - Max 690W Pachet / Caz SP6
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ) Termistor NTC No
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 10.7nF @ 25V
Intrare Standard Tip IGBT Trench Field Stop
descriere detaliata IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 220A 690W Chassis Mount SP6 Curentul curent - colector (max) 350µA
Curent - Colector (Ic) (Max) 220A configurație Single