APTGT100TA120TPG
Prezentarea produsului
Număr parc: APTGT100TA120TPG
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului MOD IGBT 1200V 140A SP6-P
Foi de date: APTGT100TA120TPG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 610 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 610 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APTGT100TA120TPG
Număr parc APTGT100TA120TPG Producător Microsemi
Descriere MOD IGBT 1200V 140A SP6-P Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 610 pcs Fișa cu date APTGT100TA120TPG.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1200V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A
Pachetul dispozitivului furnizor SP6-P Serie -
Putere - Max 480W Pachet / Caz Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 175°C (TJ) Termistor NTC Yes
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 7.2nF @ 25V
Intrare Standard Tip IGBT Trench Field Stop
descriere detaliata IGBT Module Trench Field Stop Three Phase 1200V 140A 480W Chassis Mount SP6-P Curentul curent - colector (max) 250µA
Curent - Colector (Ic) (Max) 140A configurație Three Phase