APT75DQ120BG
MicrosemiMicrosemi
APT75DQ120BG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APT75DQ120BG
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 1.2KV 75A TO247
Foi de date: 1.APT75DQ120BG.pdf2.APT75DQ120BG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APT75DQ120BG
Număr parc APT75DQ120BG Producător Microsemi
Descriere DIODE GEN PURP 1.2KV 75A TO247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15161 pcs Fișa cu date 1.APT75DQ120BG.pdf2.APT75DQ120BG.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 3.1V @ 75A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 1200V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 [B] Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 325ns
ambalare Tube Pachet / Caz TO-247-2
Alte nume APT75DQ120BGMI
APT75DQ120BGMI-ND
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 175°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Standard
descriere detaliata Diode Standard 1200V 75A Through Hole TO-247 [B] Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 1200V
Curent - Mediu rectificat (Io) 75A Capacitate @ Vr, F -