APT40DQ60BG
MicrosemiMicrosemi
APT40DQ60BG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APT40DQ60BG
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 600V 40A TO247
Foi de date: 1.APT40DQ60BG.pdf2.APT40DQ60BG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APT40DQ60BG
Număr parc APT40DQ60BG Producător Microsemi
Descriere DIODE GEN PURP 600V 40A TO247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32796 pcs Fișa cu date 1.APT40DQ60BG.pdf2.APT40DQ60BG.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 2.4V @ 40A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 600V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 [B] Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 25ns
ambalare Tube Pachet / Caz TO-247-2
Alte nume APT40DQ60BGMI
APT40DQ60BGMI-ND
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 175°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Standard
descriere detaliata Diode Standard 600V 40A Through Hole TO-247 [B] Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 25µA @ 600V
Curent - Mediu rectificat (Io) 40A Capacitate @ Vr, F -