APT25GN120SG
MicrosemiMicrosemi
APT25GN120SG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APT25GN120SG
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului IGBT 1200V 67A 272W D3PAK
Foi de date: APT25GN120SG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APT25GN120SG
Număr parc APT25GN120SG Producător Microsemi
Descriere IGBT 1200V 67A 272W D3PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9986 pcs Fișa cu date APT25GN120SG.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1200V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 25A
Starea testului 800V, 25A, 1 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 22ns/280ns
Comutarea energiei - Pachetul dispozitivului furnizor D3Pak
Serie - Putere - Max 272W
ambalare Tube Pachet / Caz TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Tip de introducere Standard Tip IGBT Trench Field Stop
Chargeul porții 155nC descriere detaliata IGBT Trench Field Stop 1200V 67A 272W Surface Mount D3Pak
Curent - colector pulsat (Icm) 75A Curent - Colector (Ic) (Max) 67A