APT15D120BG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT15D120BG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APT15D120BG
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 1.2KV 15A TO247
Foi de date: APT15D120BG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APT15D120BG
Număr parc APT15D120BG Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE GEN PURP 1.2KV 15A TO247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26712 pcs Fișa cu date APT15D120BG.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Standard Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 15A
Tensiune - Defalcare TO-247 [B] Serie -
Starea RoHS Tube Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F - Polarizare TO-247-2
Temperatura de funcționare - Junction 260ns Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului APT15D120BG
Descriere extinsă Diode Standard 1200V (1.2kV) 15A Through Hole TO-247 [B] Configurarea diodelor 250µA @ 1200V
Descriere DIODE GEN PURP 1.2KV 15A TO247 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 2.5V @ 15A
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 1200V (1.2kV) Capacitate @ Vr, F -55°C ~ 150°C