APT13GP120BG
MicrosemiMicrosemi
APT13GP120BG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APT13GP120BG
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului IGBT 1200V 41A 250W TO247
Foi de date: APT13GP120BG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
90 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APT13GP120BG
Număr parc APT13GP120BG Producător Microsemi
Descriere IGBT 1200V 41A 250W TO247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13579 pcs Fișa cu date APT13GP120BG.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1200V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 13A
Starea testului 600V, 13A, 5 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 9ns/28ns
Comutarea energiei 115µJ (on), 165µJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 [B]
Serie POWER MOS 7® Putere - Max 250W
ambalare Tube Pachet / Caz TO-247-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Tip de introducere Standard Tip IGBT PT
Chargeul porții 55nC descriere detaliata IGBT PT 1200V 41A 250W Through Hole TO-247 [B]
Curent - colector pulsat (Icm) 50A Curent - Colector (Ic) (Max) 41A