A42MX36-1CQ208B
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-1CQ208B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A42MX36-1CQ208B
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului IC FPGA 176 I/O 208CQFP
Foi de date: A42MX36-1CQ208B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 15 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 15 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A42MX36-1CQ208B
Număr parc A42MX36-1CQ208B Producător Microsemi
cantitate valabila 15 pcs Fișa cu date A42MX36-1CQ208B.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Bits total RAM 2560
Pachetul dispozitivului furnizor 208-CQFP (75x75) Serie MX
Pachet / Caz 208-BFCQFP with Tie Bar Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TJ)