5KP8.5AE3/TR13
Prezentarea produsului
Număr parc: 5KP8.5AE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 8.5V 14.4V P600
Foi de date: 5KP8.5AE3/TR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 5KP8.5AE3/TR13
Număr parc 5KP8.5AE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 8.5V 14.4V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 51356 pcs Fișa cu date 5KP8.5AE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 8.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 9.44V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 5000W (5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 347A