5KP51E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5KP51E3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 51V 91.1V P600
Foi de date: 5KP51E3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 5KP51E3/TR13
Număr parc 5KP51E3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 51V 91.1V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57437 pcs Fișa cu date 5KP51E3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 51V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 91.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 56.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 5000W (5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 54.9A
Capacitate @ Frecventa - Numărul părții de bază 5KP51
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
5KP51CA-G
5KP51CA-G
Producători: Comchip Technology
Descriere: TVS DIODE 51V 82.4V R-6
In stoc: 79586 pcs
Descarca: 5KP51CA-G.pdf
RFQ
5KP54
5KP54
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 54V 91.46V P600