5KP220E3/TR13
Prezentarea produsului
Număr parc: 5KP220E3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 220V 410V P600
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 5KP220E3/TR13
Număr parc 5KP220E3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 220V 410V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58080 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 220V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 410V
Tensiune - Defalcare (Min) 244V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 5000W (5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 12.2A
Capacitate @ Frecventa - Numărul părții de bază 5KP220
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
5KP220CA-HRA
5KP220CA-HRA
Producători: Littelfuse Inc.
Descriere: TVS DIODE 220VWM 371.1VC AXIAL
In stoc: 7532 pcs
Descarca: 5KP220CA-HRA.pdf
RFQ
5KP22A
5KP22A
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 22V 35.5V P600