5KP14E3/TR13
Prezentarea produsului
Număr parc: 5KP14E3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 14V 25.8V P600
Foi de date: 5KP14E3/TR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 5KP14E3/TR13
Număr parc 5KP14E3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 14V 25.8V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58996 pcs Fișa cu date 5KP14E3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 14V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 25.8V
Tensiune - Defalcare (Min) 15.6V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 5000W (5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 194A
Capacitate @ Frecventa - Numărul părții de bază 5KP14
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
5KP14CAE3/TR13
5KP14CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 14V 23.2V P600
In stoc: 54601 pcs
Descarca: 5KP14CAE3/TR13.pdf
RFQ
5KP150
5KP150
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 150V 255.15V P600