3EZ7.5D5/TR12
MicrosemiMicrosemi
3EZ7.5D5/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3EZ7.5D5/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 7.5V 3W DO204AL
Foi de date: 3EZ7.5D5/TR12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3EZ7.5D5/TR12
Număr parc 3EZ7.5D5/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 7.5V 3W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 118567 pcs Fișa cu date 3EZ7.5D5/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 3W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 2 Ohms descriere detaliata Zener Diode 7.5V 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 5V Numărul părții de bază 3EZ7.5