3EZ5.6D5/TR12
MicrosemiMicrosemi
3EZ5.6D5/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3EZ5.6D5/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 5.6V 3W DO204AL
Foi de date: 3EZ5.6D5/TR12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3EZ5.6D5/TR12
Număr parc 3EZ5.6D5/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 5.6V 3W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 117770 pcs Fișa cu date 3EZ5.6D5/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 3W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Alte nume 3EZ5.6D5
3EZ5.6D5-ND
Q2107515
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 2.5 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 5.6V 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 2V