3EZ4.3D/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ4.3D/TR8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3EZ4.3D/TR8
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 4.3V 3W DO204AL
Foi de date: 3EZ4.3D/TR8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 3EZ4.3D/TR8
Număr parc 3EZ4.3D/TR8 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE ZENER 4.3V 3W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4575 pcs Fișa cu date 3EZ4.3D/TR8.pdf
Tensiune - Izolare 4.5 Ohm Tensiune - Defalcare DO-204AL (DO-41)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 3W Polarizare DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 3EZ4.3D/TR8
Impedanță (Max) (Zzt) 4.3V Descriere extinsă Zener Diode 3W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Configurarea diodelor 30µA @ 1V
Descriere DIODE ZENER 4.3V 3W DO204AL Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.2V @ 200mA