3EZ3.9D5/TR12
MicrosemiMicrosemi
3EZ3.9D5/TR12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3EZ3.9D5/TR12
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 3.9V 3W DO204AL
Foi de date: 3EZ3.9D5/TR12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 3EZ3.9D5/TR12
Număr parc 3EZ3.9D5/TR12 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 3.9V 3W DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5778 pcs Fișa cu date 3EZ3.9D5/TR12.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41)
Serie - Putere - Max 3W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 4.5 Ohms descriere detaliata Zener Diode 3.9V 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 80µA @ 1V Numărul părții de bază 3EZ3.9